לחנך זה לא מזל – זו נוסחה !
יש דרך קלה ופשוטה!

17 שנות ניסיון כמנחת הורים ומנהלת גן במשרד החינוך ובמקביל
עוד 6 שנים כתומכת רגשית רב תחומית ומאמנת, יתנו לך
23 שנים של ידע וניסיון!

שישחררו אותך אחת ולתמיד מהתיסכולים בחינוך הילדים
ויתנו גם לך, סוף סוף, ליהנות ולהתענג מהאימהות שלך!

אז... מי זו יוכי דנחי ?

שלום, נעים מאד!
אני יוכי דנחי בת 39, נשואה ליוחנן, אמא ל3 ילדים מקסימים: ) וגרה בירושלים.
הכל התחיל עוד בהיותי בחורה צעירה… מתוך אהבה לילדים ולטוהר שלהם פניתי לעסוק בתחום החינוך, כמובן, עם ציפייה מרגשת לילדים משלי.
התחתנתי והתחלתי את מסע חיי בהצלחה משגשגת בניהול גן בדרום הארץ ואחר כך במרכזה ופתרתי בהצלחה מרובה בעיות חינוכיות רבות וקשיים של הורים בחינוך ילדים. אולם רק לאחר 7 שנות המתנה כואבת ומסע אישי מייגע זכיתי לילדים משלי.
המשכתי את עבודתי כמנהלת גן וכאמא, סה"כ 17 שנים רצופות במשרד החינוך בהצלחה מרובה ועם תואר ראשון בחינוך.
במהלך 7 שנות ההמתנה לילדיי פגשתי אימהות שבניגוד אלי… זכו לילדים משלהן, אבל במקום להיות שמחות ומאושרות, ראיתי את התסכול, הכעס, החוסר אונים ואפילו את האכזבה שלהן- חלקן אף חיכו שהיום שלהן כבר יגמר…
זה הדהים אותי!! יכול להיות שהן סובלות אפילו יותר ממני??

הכאב הכרוך בכך שלא היו לי ילדים משלי בתחילת דרכי והפגישה היומיומית עם תסכולי ההורים והילדים יצרו בי דחף עצום לחיפוש מתמיד שהוביל אותי להחלטה ששינתה את חיי!

ההחלטה הזו הובילה להכשרתי כתומכת רגשית רב תחומית (להרחבה) ובמשך השנים גם לפיתוח שיטת "אימהות מודעת" שבאמצעותה הצלחתי לעזור לאימהות לעשות מהפך בבית ובמשפחה כפי שקרה גם אצלי בבית וכך החלו לבצבץ הניצנים הראשונים של פריצת הדרך בחיי.
מניסיוני עם מאות הורים שביקשו את עזרתי במהלך השנים גיליתי שהורים המקבלים ייעוץ חינוכי בשילוב תמיכה רגשית מצליחים ליישם ולהגיע לתוצאות בקלות רבה ומדויקת יותר בהשוואה להורים שרק מקבלים ייעוץ והדרכה כך בעצם נולדה השיטה המדהימה שפיתחתי "אימהות מודעת"
גיליתי שלהורים יותר קל ליישם ולהבין כשהם יודעים בדיוק מה הם מרגישים ומה הם חושבים (מול הילד שלהם ובכלל) מבלי להיות מבולבלים עם רגשותיהם.
יום אחד, לאחר עוד פגישה כואבת עם הורים מקסימים ומתוסכלים בגן, החלטתי לעשות תפנית משמעותית בחיי.
לעזוב את תפקידי המבטיח במשרד החינוך ולהתמסר לשליחות שלי בכל כוחי:

"לגלות לכמה שיותר אימהות את הסודות ליציאה בקלות ממעגל הניסיונות הכושלים ליצירת משמעת חיובית בבית אחת ולתמיד, לשים סוף לייאוש, לתסכולים ולרגשות האשמה שמקננים ומקשים עוד יותר, לקבל שיתופי פעולה ופשוט ליהנות מלהיות אמא!!"

כבר מעל 19 שנים שאני עוסקת בתחום החינוך ומתוכם 7 שנים שאני עוזרת לאימהות בשיטת "אימהות מודעת", והתוצאות? מדברות בעד עצמן…

אני רואה שוב ושוב שכל אמא יכולה להיות מאושרת, מלאת סיפוק ומגדלת ילדים שמחים, מאושרים ומוצלחים בקלות ובהנאה כי חינוך והנאה מהילדים זה לא מזל – זו נוסחה!


מאחלת גם לך
באהבה גדולה
יוכי דנחי

הנה מה שמספרים על יוכי ועל שיטת "אימהות מודעת"

הנה מה שמומחים מפורסמים בתחום החינוך מספרים

הנה מה שאימהות מספרות

ההכשרה המקצועית שלי​

מעבר ל 17 שנות ניסיון כמנחת הורים ומנהלת גן במשרד החינוך פלוס 6 שנים כתומכת רגשית ומאמנת למדתי שיטות טיפול ושינוי רגשי רבות על מנת לאפשר לאימהות וילדים הנעזרים בי ליצור שינוי מהיר עמוק ואפקטיבי שיחזיק לאורך ימים ושנים ובפרט בכל הקשור לנושאי משפחה וחינוך ילדים.

כיתרון משלים, בעלי, יוחנן, שרכש את אותה ההכשרה אותה אני רכשתי (3 שנים בשקוף, שנתיים אצל הרב יעקובזון וכן הלאה) ועוזר לזוגות ולגברים במגוון רחב של קשיים החל מפחדים וחרדות וכלה בקשיי משמעת וחינוך, במקרה הצורך, מקבל את הבעלים וסוגר מעגל שלם יחד איתי.

חלק מהסדנאות להורים וזוגות אנו אף מעבירים יחד.

הכשרותי לאורך השנים

השתלמויות ולימודים רשמיים

 • לימודים אקדמאים, הכשרה בתור גננת וכן בתור מורה, תואר ראשון בחינוך והשתלמויות שונות.
 • שלוש שנים ב"שקוף" – לימודי תמיכה רגשית מקיפים, אינטנסיביים ומעמיקים. שקוף ממוקדת בשיטתו של רבי נחמן מברסלב של קבלה מלאה, ללא שיפוט, ללא אשמים, מציאת הטוב הטמון גם בכל מעשה שלילי והעצמתו עד לפריצת מחסומים עמוקים, הכלה רגשית עמוקה ואימון-קואצינג מקצועי.
  ההכשרות בשקוף שנלמדו ותורגלו במשך 3 שנים כללו גם מעל ל300 שעות תמיכה רגשית עם סטאז' מעשי מלא.
  בין הנושאים הנלמדים בשקוף: תמיכה רגשית במבוגרים, נוער וילדים, תמיכה חינוכית והנחיית הורים, תמיכה זוגית והנחיית זוגות, פחדים והתמכרויות, אימון אישי ודימיון מודרך והנחיית קבוצות.

 • שנתיים אצל הרב יחיאל יעקובסון בעצמו:
  • שנת לימודים מלאה של הנחיית הורים ובניית כלים חינוכיים.
  • שנת לימודים מלאה של ייעוץ תורני חינוכי וייעוץ\טיפול אישי.

 • קצת על הרב יעקובסון: אחד מאנשי המפתח המפורסמים ביותר בארץ ובעולם היהודי בכל הקשור לנושאי חינוך, התמכרויות וטיפולים רגשיים. איש סודם ותלמידם המובהק של גדולי ישראל המפורסמים, המוערכים והמוכרים ביותר בעבר ובהווה וקיבל מהם הדרכות מפורטות בנושאי חינוך, זוגיות וכל הקשור לתחום הרגשי והנפשי ואף הוסמך על ידם להדריך וללמד. בין הרבנים בצילם הסתופף מצעירותו ניתן למצוא את רבי אליהו לאפיאן, רבי יחזקאל אברמסקי, המקובל חכם סולימאן ששון ובהמשך חייו את רבי יעקב קנייבסקי, "הסטייפלער", רבי שלמה זלמן אוייערבך, הרב שך, ר' חיים קנייבסקי שליט"א.

  כחלק מפועלו הרב הקים את בית הספר לפסיכולוגיה יהודית וייעוץ תורני ביד בנימין וכיהן בראשו, ניהל מוסד חינוכי לצעירים מופרעים וקשיי למידה, הקים מוסדות לטיפול בנוער מאותגר בדרום הארץ ובצפונה, הקים מכונים לטיפול: כמו לב שומע, שמע בני, ידידיה, הכשיר מאות מטפלים ויועצים תורניים ועוד. 

השתלמויות ולימודים לא רשמיים
חלקם למדתי באופן ישיר ממטפלים מומחים בשיטות הללו ישירות וחלקם באמצעות קורסים שונים וספרי הדרכה מקצועיים למטפלים:

 • הכשרה ב"שיטת העבודה" של ביירון קייטי.
 •  הכשרה אצל טוני רובינס,  STRATEGIC INTERVENTION COACHING הכשרה בשיטתו המדהימה של המאמן האגדי, זה שטבע את המושג קואצינג לפני עשרות שנים, טוני רובינס (TONY ROBBINS), ליצירת שינויים מהירים.
 • הכשרה בשיטת "המסע" ליצירת שינויים פנימיים.
 • הכשרה בשיטת 'אושר הוא בחירה' – ברי ניל קאופמן – The option institute USA
 • הכשרה בשיטת "שפר" לחינוך ילדים מתוך אמון.

כל אחת יכולה לחנך ולמשמע באהבה, בקלות ובהנאה

יוכי דנחי ואימהות מודעת – בתקשורת

הנה מה שמפורסמים מהתקשורת מספרים על יוכי ועל סיפרה "הורות בקלות"

טיפ אחרון לסיום

תאמיני שהכל אפשרי, את אמא מדהימה ובס"ד הכל בידיים שלך.

איזה יופי שאת פה- לכל שאלה אני כאן עבורך!

באהבה יוכי דנחי

דילוג לתוכן