ייעוץ וליווי אישי לאימהות

אם את רוצה לתת לעצמך ולילדים שלך מתנה לכל החיים ולדעת כיצד לייצר משמעת בריאה ונכונה בבית שלך ובמקביל שאעזור לך ליישם שלב אחר שלב יד ביד.. בואי איתי למסע צמוד יחד שלב אחר שלב עם הדרכה וליווי שלי.

אני מזמינה אותך לבחור בתוכנית הפרמיום שלי שהיא תכנית ליווי אחד על אחד איתי שבה אני אוביל אותך בדרך מרתקת וקלה ליצירת משמעת בריאה ונכונה בבית שלך, תקבלי הכוונה מדויקת וברורה לכל הקשיים ביישום הכלים בשטח, ע"י התמיכה הרגשית ונטרול החסימות על מנת שהתוצאות יהיו מידיות ותראי תוצאות יוצאות מן הכלל!

איך זה מתבצע?

8 פגישות אחד על אחד איתי שבה נדייק את הקושי שלך מול הילדים שלך, תקבלי דרך ברורה שלב אחר שלב ליצירת משמעת בריאה ונכונה בבית שלך יחד עם תמיכה רגשית עמוקה לתוצאות יוצאות מן הכלל. את פשוט תרגישי ביטחון והעצמה שלא הכרת!!

הצצה למה שקורה בתוכנית הלווי-

-זיהוי ומיקוד הקושי שלך: מיקוד ברור ושורשי מהו הקושי המרכזי שלך מול הילדים שלך, ננתח לעומק ונבנה תכנית פעולה וכבר הדרך לפתרון תהיה סלולה וברורה ונוכל להתחיל לצעוד בה.

-להיות האמא שתמיד חלמת להיות- אחשוף בפנייך את הסודות הכמוסים כדי להיות אמא מנהיגה, אוהבת ואהובה שמוצאת זמן וכח לעצמה, התשתית לבית, רגוע, שמח וזורם.

-כיצד לגרום לילדים שלך לרצות לשתף אתך פעולה – סוד "גלולת הקסם" תקבלי הבנה ברורה ומרגיעה מה הרווחים שתרוויחי מיצירת משמעת חיובית ובריאה.

-המודל המושלם למשמעת וסמכות בשלושה צעדים- תקבלי את המודל ליצירת משמעת וסמכות בשלושה שלבים קלים ואפקטיביים.

 

ועוד הרבה בונוסים ומתנות שמחכות לך…

סדנאות אימהות מודעת

סדנאות אימהות מודעת יוצרות שינוי עמוק בתפיסה החינוכית והזוגית של המשתתפות, מתוך חוויה נעימה עם אווירה קבוצתית מגובשת וזורמת תחווי מהפך ושינוי עם עצמך וממילא עם בעלך וילדייך.

*סדנה בסיסית של 5 מפגשים.

*סדנה מלאה של 10 מפגשים.

 1. תקבלי חומר מקיף ומתומצת שיעזור לך להטמיע את הדברים בחיי היום יום.
 2. כל משתתפת בסדנא תוכל לשתף באופן אישי ולקבל עזרה אישית ממני.
 3. הסדנה כוללת בונוסים מפתיעים במיוחד.

הרצאות אימהות מודעת ברחבי הארץ

הרצאות מעמיקות, ממוקדות ומרתקות עם כלים מעשיים ליישום מיידי בנושאים שונים ומגוונים:

 • גיל המרי
 • כיצד להעניש מבלי להעניש?
 • גיל ההתבגרות
 • משמעת וסמכות הורית
 • פחדים וחרדות אצל ילדים
 • מריבות בין אחים
 • גמילה ועוד.

קורסים דיגיטליים

הקורס המלא משמעת וסמכות בהנאה ובקלות

אני לוקחת אותך יד ביד למסע בן 10 שבועות איתי בו אתן לך תכנית פעולה פשוטה שתגרום לך פשוט להתחיל ליהנות מהילדים שלך ולפעול את הפעולות המדויקות שגורמות לך ליהנות מהאימהות שלך והכל ע"י שתדעי כיצד לייצר משמעת בריאה ונכונה בבית שלך!

איך זה מתבצע?

בכל שבוע אני שולחת לך שיעור מוקלט מיוחד וממוקד בו את תלמדי כיצד להשתמש באימהות הטבעית שלך ובאינטואיציות שלך בצורה נכונה ומדויקת בלי להיות מעורבבת עם הרגשות שלך ותלמדי כלים מיוחדים ישימים קלים וממוקדים ליצירת משמעת בריאה בבית שלך

כל השיעורים נשארים לך פתוחים ללא הגבלה ומסודרים לך באתר הסגור של התכנית  כך שאת יכולה לצפות בהם בזמן שנח לך.

חלק ממה שבתוכנית:

 1. טכניקות מורחבות ומפורטות ליצירת משמעת בריאה ונכונה בבית שלך.
 2. למה הילדים שלך רוצים להקשיב לך? מה הערך שהם מקבלים ממשמעת נכונה?
 3. מה את כאמא מקבלת ומרוויחה בכך שאת יודעת ליצור משמעת חיובית ונכונה בבית שלך?
 4. מהי משמעת וכיצד צעד צעד מייצרים אותה בבית שתהיה הרגל ולא שיטור יום יומי.. ועוד…

הספר שלי (המהדורה המלאה) "הורות בקלות" + קורס דיגיטלי הסוד להורות בקלות- גלולת הקסם.

ספר רב מכר שכתבתי במשך כשנה בו אני מגלה לך ב-4 צעדים פשוטים וקלים סודות ליצירת משמעת חיובית בבית שלך, שינוי ומהפך שיעשה בביתך ללא כל מאמץ. ובונוס מאמרים מעוררי השראה שכתבתי מסיפורים אמיתיים שקרו בשטח ובטח קורים גם אצלך…

בנוסף מצורף קורס דיגיטלי לצפיה בו תקבלי הסבר והמחשה ברורה כולל סירטונים לדוגמא כיצד ליישם את השינוי המדהים והקסום בבית שלך.

כדי שאוכל לפרט לך על הכל ולענות לך על כל שאלה שיש לך תוכלי להתקשר אלי לטלפון האישי שלי (כן!! כן!!) ואתן לך מענה על כל שאלה שתשאלי או שתכתבי את מספר הטלפון שלך במייל חוזר ואני או הצוות שלי נחזור אלייך בהקדם.