ייעוץ ותמיכה רגשית רב תחומית לנשים

במהלך שנות עבודתי כמנהלת גן במשרד החינוך, ראיתי צורך גדול מאד ללמוד את תחום התמיכה הרגשית, ראיתי שלהורים רבים קשה ליישם את הכלים החינוכיים בלי להיות מבולבלים עם הרגשות שלהם והחלטתי לעשות מעשה על מנת שאוכל לעזור לכמה שיותר הורים לפתור בעיות עם הילדים שלהם ועם עצמם.

ביום החופשי שלי (שהיה קבוע ביום שלישי : ) ) הייתי נוסעת כל שבוע במשך 3 שנים למבוא חורון שם למדתי את התמיכה הרגשית בבית הספר לתומכים "שקוף" ובנוסף במקביל לשעת עבודה פנימית יומית ותמיכות רגשיות קבועות לנשים שבאו לקבל עזרה בשקוף והן לקולגות השלמתי למעלה מ2000 שעות הכשרה כתומכת רגשית רב תחומית. בנוסף, למדתי אצל הרב יחיאל יעקובזון ייעוץ חינוכי וטיפול רגשי במשך שנתיים וכן את שיטת העבודה, שיטת שפר ועוד וכן כלים אימוניים רבי עוצמה בהכשרת המאמנים של טוני רובינס.

כיום אני משלבת את כל העולמות מצד אחד מנגישה כלים חינוכיים ואימוניים פשוטים אבל יעילים מאד עם תמיכה רגשית רב תחומית מעמיקה שמאפשרת יישום קל ומהיר של הכלים החינוכיים (במקרה של אימהות) וכלים אימוניים וטיפוליים (במקרה של פחדים, חרדות, דחייה, נערות מתבגרות, כעסים, לחצים נפשיים, הסתרות, בעיות בזוגיות ועוד).

תמיכה רגשית רב תחומית- כשמה כן היא, השיטה עוזרת מאד בנושאים השונים הן בנושא חינוך, הן בנושא זוגיות, חרדות, פחדים, קושי בגבולות, קושי עם עצמי, קושי בחינוך וכדו' ומתבצעת בכל הנ"ל באותו אופן.
התמיכה הרגשית היא כלי טיפולי חזק ביותר לעזור לנתמכת להבין את עצמה, למה היא מתנהגת בצורה מסוימת, התמיכה מלמדת להכיר את הרגשות שלי ואת עצמי. מי אני בכלל? מה אני רוצה? מה אני אוהבת? מה אני חושבת? מהם האמונות שלי? ומהן הסתירות הפנימייות שיוצרות את הקונפליקטים בחיי.

ולמה זה חשוב וטוב??

 • הרב יעקובזון אומר שכל אדם שעבר עוול בימי חייו ולא פרק אותו הוא ממשיך אותו (עצם ההתנהגות שלו עם הכעס הזה בפנים) וכשיש מסלול של עוול, אדם לא יכול לשמחו ואי אפשר להשתחרר מהכעס ומהרגשת העוול ולסלוח בלי להכיר בכאב לגמרי וזה נעשה ע"י הדיבור והבכי על זה. וכשמסכימים לדבר על העוול ולהרגיש אותו, זה בעצם מביא את הצדק ונרגעים ואז יש לך את הבחירה כיצד להתנהג וכיצד להגיב.
 • עצם הדיבור על הדברים והחשיפה של הקושי (שברוב הפעמים אינו ברור ואינו ידוע לך) משחרר, מקל מעלייך ואז את יכולה להרגיש רגשות חיוביים ושמחים, תארי לעצמך כיצד נראה אדם שסוחב על עצמו "מזוודות" ו"תיקים" גדולים ומלאים בכאב ועוולות למי ששחרר מעליו.. כל החיים נראים אחרת לגמרי ( מי שמסכים להרגיש את הרגשות הקשים- הקבורים יכול בקלות להרגיש את הרגשות הטובים והחיוביים שבתוכו וממילא להרגיש יותר אושר, יותר שמחה, יותר אהבה, יותר הנאה מהחיים, מעצמו, מבן הזוג ומהילדים).
 • עצם ההיכרות הזו עם עצמי והמודעות שלי לעצמי יוצרת אצלי מצב של בחירה. אני יכולה לשלוט במעשים שלי ולבחור מה אני רוצה לעשות ומה לא, מה להגיד ומה לא וכו'. את לא מנוהלת ע"י הרגשות שלך ואת מרגישה יותר את עצמך ואת האושר שקיים!!….
 • השלב השני לאחר ההיכרות עם עצמי הוא פשוט לבחור מחדש, לגלות כיצד אני יכולה להניע את עצמי מעצמי למטרות שונות בכיף ובלי מאמץ וליישם כלים חינוכיים או טיפוליים ואימוניים שונים.

התמיכה הרגשית בשונה מאד מאד מכל הפסיכולוגים למיניהם, לא נעשית ע"י מתן עצות ובוודאי שלא "מכניסה מילים לפה של הנתמכת" התמיכה מתבצעת ע"י שאילת שאלות, שיקוף ושתיקה בעצם שלושת הכלים החשובים עוזרים לאישה שיושבת מולי לשחרר, לספר, לשתף ולהגיד את כל הבלבולים שנמצאים אצלה בפנים (ולכל אחד מאתנו יש הרבה…..)

כך למדתי גם מהרב יעקובזון אישית וכך אני רואה יום יום בתמיכות הרגשיות שאני מעניקה לנשים וילדים – "לב יודע מרת נפשו" ו"מים עמוקים עצה בלב איש" – העצה והתבונה היא נמצאת כבר בליבך כל מה שמסביבך, כל העצות, הכלים החינוכיים, הרבנים, הכל, זה רק בשביל לעזור לך להגיע אל עצמך כי אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים וכמובן בהתאמה לשולחן ערוך שזה המצפן של כולנו.

 

אז מה עושים?

מצד אחד אני נותנת  כלים ומצד שני מלמדת את הבסיס. שהוא –

"בתוך תוכך, בפנים, את יודעת טוב מאד את כל הפתרונות. מה לעשות עם עצמך, עם הילדים שלך עם בעלך. את אולי צריכה הכוונה, דיוק, מיקוד, קצת כלים אבל הכל נמצא אצלך!"

הגאון מווילנא שואל על הפסוק "תשועה ברוב יועץ", מדוע כתוב תשועה ברוב יועץ? זה לא הגיוני, צריך להיות תשועה ברוב "יועצים"? והתשובה שהוא נותן צריכה להיות נר לרגלי כולנו,

 יש הרבה יועצים שאיתם מתייעצים אבל יש רק יועץ אחד שמחליט והוא את בעצמך!

הדרך היא, כך ה' ברא את העולם, שיש הרבה מאד יועצים והרבה מאד עצות אבל מי שאמורה להחליט מהי העצה הטובה בכל זמן נתון היא רק את! כי את צריכה ויכולה לסמוך על עצמך שתדעי מה הדבר הטוב ביותר בעבורך ובעבור ילדיך ואם את לא מרגישה ככה אז הקושי המרכזי שאת צריכה לפתור הוא ללכת לקבל עזרה כיצד להתרגל ולסמוך על עצמך (חלק מהתהליך שאני מעבירה בסדנאות ופגישות אישיות)

אז שיהיה לך בהצלחה!

ואם את מתחברת למה שנאמר ואת מרגישה שאת צריכה דיוק, עזרה, הכוונה, או רק "לעשות סדר בדברים" אז את מוזמנת ליצור איתי קשר בשמחה!

באהבה גדולה

יוכי דנחי

 

ייעוץ וליווי אישי לאימהות בחינוך - הורות בקלות!

אם את רוצה לתת לעצמך ולילדים שלך מתנה לכל החיים ולדעת כיצד לייצר משמעת בריאה ונכונה בבית שלך ובמקביל שאעזור לך ליישם שלב אחר שלב יד ביד.. בואי איתי למסע צמוד יחד שלב אחר שלב עם הדרכה וליווי שלי.

אני מזמינה אותך לבחור בתוכנית הפרמיום שלי שהיא תכנית ליווי אחד על אחד איתי שבה אני אוביל אותך בדרך מרתקת וקלה ליצירת משמעת בריאה ונכונה בבית שלך, תקבלי הכוונה מדויקת וברורה לכל הקשיים ביישום הכלים בשטח, ע"י התמיכה הרגשית ונטרול החסימות על מנת שהתוצאות יהיו מידיות ותראי תוצאות יוצאות מן הכלל!

איך זה מתבצע?

8 פגישות אחד על אחד איתי שבה נדייק את הקושי שלך מול הילדים שלך, תקבלי דרך ברורה שלב אחר שלב ליצירת משמעת בריאה ונכונה בבית שלך יחד עם תמיכה רגשית עמוקה לתוצאות יוצאות מן הכלל. את פשוט תרגישי ביטחון והעצמה שלא הכרת!!

הצצה למה שקורה בתוכנית הלווי-

-זיהוי ומיקוד הקושי שלך: מיקוד ברור ושורשי מהו הקושי המרכזי שלך מול הילדים שלך, ננתח לעומק ונבנה תכנית פעולה וכבר הדרך לפתרון תהיה סלולה וברורה ונוכל להתחיל לצעוד בה.

-להיות האמא שתמיד חלמת להיות- אחשוף בפנייך את הסודות הכמוסים כדי להיות אמא מנהיגה, אוהבת ואהובה שמוצאת זמן וכח לעצמה, התשתית לבית, רגוע, שמח וזורם.

-כיצד לגרום לילדים שלך לרצות לשתף אתך פעולה – סוד "גלולת הקסם" תקבלי הבנה ברורה ומרגיעה מה הרווחים שתרוויחי מיצירת משמעת חיובית ובריאה.

-המודל המושלם למשמעת וסמכות בשלושה צעדים- תקבלי את המודל ליצירת משמעת וסמכות בשלושה שלבים קלים ואפקטיביים.

 

ועוד הרבה בונוסים ומתנות שמחכות לך…

סדנאות אימהות מודעת

סדנאות אימהות מודעת יוצרות שינוי עמוק בתפיסה החינוכית והזוגית של המשתתפות, מתוך חוויה נעימה עם אווירה קבוצתית מגובשת וזורמת תחווי מהפך ושינוי עם עצמך וממילא עם בעלך וילדייך.

*סדנה בסיסית של 4 מפגשים.

*סדנה מלאה של 8 מפגשים.

 1. תקבלי חומר מקיף ומתומצת שיעזור לך להטמיע את הדברים בחיי היום יום.
 2. כל משתתפת בסדנא תוכל לשתף באופן אישי ולקבל עזרה אישית ממני.
 3. הסדנה כוללת בונוסים מפתיעים במיוחד.

הרצאות אימהות מודעת ברחבי הארץ

הרצאות מעמיקות, ממוקדות ומרתקות עם כלים מעשיים ליישום מיידי בנושאים שונים ומגוונים:

 • גיל המרי
 • כיצד להעניש מבלי להעניש?
 • גיל ההתבגרות
 • משמעת וסמכות הורית
 • פחדים וחרדות אצל ילדים
 • מריבות בין אחים
 • גמילה ועוד.

קורסים דיגיטליים

הקורס המלא משמעת וסמכות בהנאה ובקלות

אני לוקחת אותך יד ביד למסע בן 10 שבועות איתי בו אתן לך תכנית פעולה פשוטה שתגרום לך פשוט להתחיל ליהנות מהילדים שלך ולפעול את הפעולות המדויקות שגורמות לך ליהנות מהאימהות שלך והכל ע"י שתדעי כיצד לייצר משמעת בריאה ונכונה בבית שלך!

איך זה מתבצע?

בכל שבוע אני שולחת לך שיעור מוקלט מיוחד וממוקד בו את תלמדי כיצד להשתמש באימהות הטבעית שלך ובאינטואיציות שלך בצורה נכונה ומדויקת בלי להיות מעורבבת עם הרגשות שלך ותלמדי כלים מיוחדים ישימים קלים וממוקדים ליצירת משמעת בריאה בבית שלך

כל השיעורים נשארים לך פתוחים ללא הגבלה ומסודרים לך באתר הסגור של התכנית  כך שאת יכולה לצפות בהם בזמן שנח לך.

חלק ממה שבתוכנית:

 1. טכניקות מורחבות ומפורטות ליצירת משמעת בריאה ונכונה בבית שלך.
 2. למה הילדים שלך רוצים להקשיב לך? מה הערך שהם מקבלים ממשמעת נכונה?
 3. מה את כאמא מקבלת ומרוויחה בכך שאת יודעת ליצור משמעת חיובית ונכונה בבית שלך?
 4. מהי משמעת וכיצד צעד צעד מייצרים אותה בבית שתהיה הרגל ולא שיטור יום יומי.. ועוד…

הספר שלי (המהדורה המלאה) "הורות בקלות" + קורס דיגיטלי הסוד להורות בקלות- גלולת הקסם.

ספר רב מכר שכתבתי במשך כשנה בו אני מגלה לך ב-4 צעדים פשוטים וקלים סודות ליצירת משמעת חיובית בבית שלך, שינוי ומהפך שיעשה בביתך ללא כל מאמץ. ובונוס מאמרים מעוררי השראה שכתבתי מסיפורים אמיתיים שקרו בשטח ובטח קורים גם אצלך…

בנוסף מצורף קורס דיגיטלי לצפיה בו תקבלי הסבר והמחשה ברורה כולל סירטונים לדוגמא כיצד ליישם את השינוי המדהים והקסום בבית שלך.

כדי שאוכל לפרט לך על הכל ולענות לך על כל שאלה שיש לך תוכלי להתקשר אלי לטלפון האישי שלי (כן!! כן!!) ואתן לך מענה על כל שאלה שתשאלי או שתכתבי את מספר הטלפון שלך במייל חוזר ואני או הצוות שלי נחזור אלייך בהקדם.

דילוג לתוכן