יוכי דנחי ושיטת "אימהות מודעת" בתקשורת​

לקריאה הקליקי

יוכי דנחי באתר הידברות ובעלון השבועי

יוכי דנחי, כיום הנה אחת הכותבות הבולטות בנושאי חינוך והורות באתר הידברות המפרסמת מאמרים ייחודיים שיוצרים שינוי אצל עשרות אלפי אימהות ברחבי הארץ והעולם.

מאמרים אלו צומחים מתוך השיטה המיוחדת אותה פיתחה "אימהות מודעת", אמון בלתי מסוייג בטוב של הילד והאמא והעצמתו בשילוב כלים חינוכיים ותמיכה רגשית עמוקה.

למעבר לטור של יוכי דנחי באתר הידברות הקליקי כאן

בנוסף, ליוכי דנחי טור דו שבועי בפורום המומחיות, בעלון השבועי של אתר הידברות המופץ ב200,000 עותקים מדי שבת בבתי כנסיות ברחבי הארץ.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

יוכי דנחי במשדר קול ברמה "אמא יש רק אחת"

שקופית קודמת
שקופית הבאה

יוכי דנחי בעיתון יום ליום

ליוכי דנחי טור שבועי קבוע במגזין "מרגלית" שמפורסם כחלק מעיתון יום ליום בו היא עונה לשאלות של אימהות בנושאי חינוך והורות וקשיים רגשיים.

 

יוכי דנחי במגזין המבשר לבית

כתבה על יוכי דנחי ושיטת אימהות מודעת במגזין המבשר לבית. בכתבה יוכי מארחת את המראיינת בביתה ומשתפת אותה בטיפים הקטנים שעושים את ההבדל בהורות. למשל, כיצד להכניס את ההורות לתוך המטבח עם הילדים, מוזיקה ושירה ועוד… 

יוכי דנחי במגזין משפחה

יוכי דנחי רואיינה במגזין במשפחה על  מנת שתתן את הפן הרגשי העמוק שמסתתר מתחת לפעולות של אנשים שרוצים לשמח ונמצאים מצערים… לפעמים מאד ולפעמים ברגעים הכי חשובים בחיי אהוביהם.

כמעט בכל שמחה, מלווים גם רגשות לא נעימים ומלחיצים, לפעמים מי שגורם להם הם דווקא המשמחים בעצמם, שבאים במטרה לשמח את בעלי השמחה אך שלפעמים, חוסר טאקט או חוסר רגישות יכולים לגרום לשמחה שלנו להיות מלווה בעצב.

אז מה עושים?
יוכי דנחי- ממבט של תומכת רגשית רב תחומית

יוכי דנחי במגזין קטיפה

כתבה על יוכי דנחי ואימהות מודעת במגזין קטיפה מבית יתד נאמן.

 

הנה מה שמפורסמים מהתקשורת מספרים על יוכי ועל סיפרה "הורות בקלות"​

הנה מה שמפורסמים מהתקשורת מספרים על יוכי ועל סיפרה "הורות בקלות"

דילוג לתוכן